Marmaris kiralık evler,daireler,konutlar,kiralık villalar.

2009 Turizm sezonu sonuna gelince kiralık konutlar ve fiyat seviyeleri?

Bu konuda gelişmeler.

Marmaris Emlak Sektörü ve kiralık evler

Muğla Marmaris kiralık daireler, 2009 Ekim kira fiyatları ve kiralıklar hakkında açıklamalar Gönenç Emlak şirketi tarafından yapıldı. Marmaris kiralık ev fiyatları! Marmaris turizm sezonu son dönemini yaşıyor. Ekim 2009 tarihi olarak kiralık evlerin fiyatları taban olarak 2+1 daireler için aylık 500-TL seviyesinde belirgin duruşunu devam ettiriyor. 3+1 evler için ise; alt seviye 650-TL. Binaların yaşı, konumu mevkii bu fiyatların üzerine kademeli olarak artış yaparak çıkıyor. Kiralık ev için en çok talep gören mevkiler nereleri? Her zaman nerede ise geçerli olan, 2+1 daireler için, merkeze yakın ve sahil kuşağı ilgi görüyor. Bunun nedeni, işyerlerinin ve okulların yoğun bulunduğu Marmaris merkez ve Sarıana mevkilerinin ev-iş-okul mesafe yakınlığıdır. Sahil kuşağı ise tahmin edileceği üzere, yazlıkçılar ve deniz tutkunlarının beklentilerine yanıt verme potansiyeline sahip oluşudur.
 
Bahçeli ev mevkii ve fiyatları?
Bahçeli ev, müstakil ev, ikiz villa gibi konutlar genellikle 3+1 olup, başlangıç fiyatı 750-TL’den başlamaktadır. Yeni olmayan, özel bahçeye sahip dubleks ev kira bedeli 850-900-TL düzeyindedir. Bu tip evler ise ancak Armutalan ve İçmeler ‘de bulunmaktadır. Armutalan Cami avlu mevkii ve Beldibi kiralık talebinin en düşük seviyede olması ile dikkat çekmektedir. Buna karşın Siteler mevkii, kiralık ev sunumunun az, talebin ise en yüksek olduğu mevkilerdir diyebiliriz.
 
Ev Kiralamak İçin En Uygun Dönem!
Son uçak 31 Ekim 2009 ‘da kalkar ve turizm sezonu Marmaris ve çevresinde biter. 200-250.000 nüfus 30.000 yerleşik nüfusla sonbahar-kış dönemine başlar. İşyerleri, oteller kapanır. Hesap kitap görülür ve Kasım 2009 ilk haftasından, mart-nisan2010’a kadar yer değiştirmeler başlar. Her tip konut ve işyeri bu dönemde kiralama sirkülasyonunu yaşar. Mobilyalı evler ise 2010 mart-mayıs döneminde yüksek talep görür. Sonuç olarak; Şimdi ev kiralama dönemi başlıyor.

 

İrtibat: 0532 312 01 16

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s