Konut Satış Rekoru Açıklandı

ev-satmak-kolay

Gönenç Emlak Şirketi konut satış rekoru açıklandı sorusunun yanıtını şüphesiz açık ara İstanbul önde olarak duyurdu. Marmaris Emlak Piyasası kendi ağırlığı oranına göre iyi durumda. Sektörde konut arzında genişleme görülse de düzenlenen kampanyalar ilgiyi talep oluşumuna yöneltiyor.

Gayrimenkul sektörü son dönemlerde oldukça hareketli günler geçiriyor. Ev sahibi olmak isteyen insanların sayısındaki artış, emlak sektörü son birkaç yılda çok ciddi şekilde canlandırdı. Şimdilerde yapılan araştırmalarda görüldüğü gibi gayrimenkul satışında İstanbul, ülkedeki rakiplerini çok ciddi bir şekilde geride bıraktı.

Üstelik bu artış ile birlikte yalnızca ülkemizde değil aynı zamanda Avrupa’da da 6 sıra yükselerek 14. sıraya çıkmış oldu. İki yakaya uzanan, tarihi ve doğal güzellikleri ile yalnızca Türkiye’nin değil dünyanın da en önemli kentlerinden bir tanesi olan İstanbul’da ev sahibi olmak isteyen insanların sayısı artınca inşaat firmaları da bu beklentiyi karşılamak adına birbirinden farklı projeleri hazırlamaya başladı.

Geçmiş dönemlerde şehrin dış kısımlarında kalan ve bundan dolayı da çok fazla kişi tarafından tercih edilmeyen yerler ile alakalı devlet tarafından yapılan çalışmalar sonrasında ise artık şehrin dört bir yanı ile alakalı çok ciddi bir çalışma yürütülmekte. Bunun sonrasında da birçok farklı inşaat firması gayrimenkul satışını arttırmak adına farklı kampanyalar ile hazırladıkları gayrimenkulleri satışa sunuyor.

Bu kadar hızlı yükselen İstanbul’un yükselişi ise bir süre daha devam edeceğe benziyor. Çünkü son dönemlerde yapılan en ufak bir incelemede dahi görülebileceği üzere şehirde yükselen binaların sayısındaki artış devam edecek ve bu artış sonrasında hem firmalar hem de ev sahibi olmak isteyen kişiler kazançlı çıkacak.

Arsa konusunda yerel piyasada Selimiye Emlak piyasası öne çıkıyor. Gönenç Emlak Şirketi İlk iki aylık durum değerlendirmesinde toplam

1994 yılında kurulan Gönenç Emlak Şirketi sadece kendi portföyünde bulunan 66 adet satılık parselin toplam 278.034 m2 büyüklüğe ulaştığını duyurdu. Ve son söz yatırımcılara. Alan Kazanır.

Marmarisbox

Gönenç Emlak Ltd. Şti 0252 4133089- 4133090 İki Hat

Gonenc-Emlak-Haberleri

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s