Ev Dekorasyonu

Eski Buzdolaplarını Değerlendirme Yöntemleri

Muğla Marmaris satılık ev piyasasından aldığınız ikinci el konut için para harcamadan ev dekorasyonu yapmanız mümkün.  Nitekim Marmaris News haber sitesi yaşam bölümünde konuya ilişkin bilgiler paylaşıyor. Eskiyen eşyalar genelde atılıp yerlerine yenileri alınıyor. Eki fonksiyonunu göstermeyen beyaz eşyanın yerine yenisini almak mantıklı olsa da bazen eskisini atarak hata yapabiliyoruz. Eski eşyalarımızı değerlendirmek üzere birçok farklı yöntem var. Üstelik değerlendirme yöntemleri yalnızca kıyafet ya da takılar  geçerli değil. Eski eşyalarını değerlendirmede yeni yöntemler geliştiren insanlar eskiyen buzdolabı konusunda bile yaratıcı çözümler bulmuşlar. Evet yanlış duymadınız eskiyen buzdolaplarınız atılmak yerine çok güzel şekilde değerlendirilebilir. Marmaris emlak konut piyasasında dekorasyon konusunda destek almanız kolaydır.

Buzdolabı Boyama Yöntemleri

Eskiyen buzdolabını değerlendirmede ilk yapmanız gereken şey buzdolabının fazla parçalarından kurtulmak. Buzdolabının yeni kullanım alanına göre isterseniz raflarını çıkartabilir, buzdolabına ağırlık yapan motor gibi parçalardan kurtulabilirsiniz. Bazı buzdolaplarının motor kısmı çok rahat şekilde çıkıyor. Eğer dolabınızın motoru çıkmıyorsa  yardım alabilirsiniz. Dolaptaki fazlalıklardan  kurtulduktan sonra dolabınızı dilediğiniz gibi renklendirebilirsiniz. Eğer dolabınızda daha önceye ait çizik ya da soyulmalar varsa  halledilmez  sorun değildir. Boyamadan önce zımpara yaparsanız çizik, sökülmelerin kötü görüntüsü boyadan sonra kaybolacaktır.

Marmaris emlak konut sektöründe boyama işlemine gelince dolaplarınızı dilediğiniz gibi renklendirebilirsiniz.  Sprey boyalar ya da yağlı boyalar size yardımcı olacaktır. Dolabın dış materyali pürüzsüz olduğundan hemen hemen her boya güzel sonuç verecektir. Hatta buzdolabınızın dışını kara tahta boyası olarak geçen siyah boyayla boyayarak dolabınızın dışını yazılıp silinebilen kara tahta bile yapabilirsiniz. Marmaris emlak konut sektöründe kısacası dolabın dışı konusunda özgürsünüz. İsterseniz dış kısmını kaplayabilir, isteseniz kendi resimlerinizden oluşan albüm bile yapabilirsiniz.

Buzdolabı Nelere Dönüşebilir

Marmaris emlak konut sektöründe  ev dekorasyonu konusunda dilediğiniz materyalleri bulmanız mümkündür. Eskiyen buzdolabı nelere dönüşebilir derseniz seçenekle oldukça fazla. Örneğin buzdolabınızı yatay olarak kullanarak  derin dondurucu yapabilirsiniz. Hatta dolabı yatay olarak kullanırken ayaklar ekletirseniz çanta ayakkabı vs koymak amacıyla yatak odanızda bile kullanacağınız  dolap elde edebilirsiniz. Buzdolabından çanta dolabı olur mu demeyin, artık materyallerin üzeri ahşamla bile kaplanabiliyor. Kim demiş üzeri ahşap yapılı dolaba eskiden buzdolabıydı diye? Buzdolabınızı bunun dışında kitaplık, erzak dolabı, kiler, fazla eşyalarınızı saklamak üzere bahçelerde vb. kullanabilirsiniz.

İrtibat: 0532 312 01 16

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s