Hakkımızda

Marmaris Emlak Bülteni – Marmarisbox

Marmaris gayrimenkul piyasasında 1992 yılında danışmanlık hizmeti vermeye başlayan şirket kurucularımız, bölgenin ilk on-line sistemini oluşturdular. Marmaris Emlak Sektörü Francheising sözleşmesiyle yürütülen danışmanlık etkinliği ortaklığın bozulmasından bir yıl sonra Gönenç Emlakçılık İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi unvanı alarak kendi aile şirketini kurdular. Bu şirket kuruluşundan beri ayni adreste,ayni telefon numaralarına sahip olarak Marmaris dışında başka şube açmadan faaliyetini sürdürmektedir.Unvan kısaca, Gonenc Emlak Ltd. kullanılmaktadır.

Yıllarca web sitesi üzerinden gayrimenkul alıcı-satıcılarına ulaşan şirketimiz, 2006 Kasım ayında kendi dizayn ettikleri web sitesini deneme yayını ardından Bir ocak 2008 günü yüzlerce satılık kiralık gayrimenkul bilgisini binlerce digital resimle yayına sundular. Nitekim www gonencemlak com tr web sitesi kısa zamanda Google pagerank değerini yükseltti. 157.000 tekil ziyaretçiyi 2007 yılında konuk etti. 2008 yılında 600 adet üzerinde satılık ev bilgisi ve 3000 resim ile gayrimenkul sektörüne sunulmuş durumdadır.  Tüm gayrimenkul bilgilerimizin yer aldığı ana sitemizdir. 500.000 üzerinde tekil ziyaretçi sitemize ilgilerini göstermişlerdir. 2014 yılı tekil ziyaretçi sayısı yerel piyasa koşullarında 1.800.000  seviyelerindedir. Yazlık konut, satılık ev,kiralık ev bilgileri sürekli güncellenmektedir.

Marmarisbox Emlak Bülteni yeni sayılarını yayınlanmıştır. Bülten sayıları elektronik posta ile üyelerimize ulaştırıldı. 2008 yılı için Marmaribox bülteni web sitesine dönüştürüldü. Böylece site içinde oluşturduğumuz arşivde yayınlanmış önceki sayıları da izleyebilme ve bilgileri kıyaslıyabilme olanağını sunacağız. 2010 yılında emlak sektörü için bilgiler sunmaya devam edilmektedir. 2014 yılı piyasa analizleri sunulmaya devam edilmektedir.

Hakkımızda” üzerine 3 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s