Satılık Ev İçin Kredi

Marmaris-satılık-ev

Evin Tamamına Kredi Alma Yolları

Satılık ev için kredi kullanmak isteyen ancak peşinat konusunda sıkıntıları olan kişiler genellikle evin tamamına nasıl kredi kullanılır  sorusuna yanıt arar. Veya böyle kredi var mıdır gibi soruların yanıtlarını aramaktadırlar. Bilindiği gibi Marmaris satılık daire alırken konut kredilerinde en fazla ev bedelinin %75 oranında kısmına kredi verilmektedir. Yani kişiler kalan %25 kısmı için peşin ödeme yapmak zorunda kalmaktadırlar. Peşinatı olmayan kişilerin çoğu zaman hayal kırıklığı yaşamalarına neden olmaktadır. Ancak yapılacak olan araştırma ile hiç peşinatı olmayan kişilerin de Konut kredisi ile ev satın alabilecekleri bazı yöntemler olduğunu görmek mümkün olmaktadır. Bu teknikler şunlardır;

  • Ev bedelinin %75’ini konut kredisi olarak çekip kalan %25’lik kısmı ise ihtiyaç kredisi çekerek tamamlamak.
  • Başka bir taşınmazı ipotek edip evin tamamı için kredi çekmek.

Ev Bedelinin Tamamını Kredi Çekerek Ödemek

Marmaris satılık daire için İlk seçeneği denemek isteyen kişiler aynı anda iki kredi ödeyecekleri için mali hesaplarını çok iyi yapmalıdırlar.  Marmaris satılık daire almak konusunda aynı zamanda iki krediden çok fazla kesinti yapılacağı veya tapu işlemlerinde de ciddi harcamaların yapılacağı mutlaka hesaba katılması gereken konulardır. Bu şekilde alınacak olan gayrimenkullerin fiyatları da otomatik olarak yükselecek  insanların ceplerinden çıkacak olan para miktarı artacaktır. Bu sebeple insanlar bu teknik ile ev alacakları zaman aldıkları evi hemen kiraya vererek kredi harcamalarını mümkün olduğu kadar hafifletmektedir.

Peşinat Sorununun Çözümü

İkinci seçenek ise risk almak anlamına gelse bile ödemeleri zamanında eksiksiz olarak yapabileceklerine güvenen kişilerin en çok kullandığı tekniktir. Sahip olunan herhangi bir şekilde kira veya benzeri geliri olmayan gayrimenkullerini ipotek eden insanlar bu sayede peşinat ödemeden ev bedelinin tamamına kredi almak konusunda başarılı olmaktadırlar.

Bankaların en çok talep alan hizmetlerinden biri olan konut kredileri özellikle çok uzun süre kira ödemek yerine kredi ödeyerek ev sahibi olmak isteyen kişilere ciddi bir olanak sunabilmektedir. Özellikle %25 oranında peşinatı karşılama olanakları olmayan kişiler bu öneriler ile hareket ederek kısa zaman içinde ev bedelinin tamamına kredi almayı başarabilirler.

Marmaris Emlak

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s